Gönderen Konu: Ölçme Degerlendirme Sistemleri Optik Okuyucular  (Okunma sayısı 7326 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sukru38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ölçme Degerlendirme Sistemleri Optik Okuyucular
« : Şubat 23, 2011, 11:15:45 ÖÖ »

mrblar ilk önce özür diliyerek başlıyacam konuyu tam nereye acacagımı bıledıgım ıcın bu kısma acmayı uygun gördüm ben ölçme degerlendirme sistemleri üreten firma calısanıyım bu konu hakkında detaylı bilgi vermek istedim hem ögrenme acısında hemde ihtiyacı olan okulalr dershaneler ögretmelerimize yardımcı olmak için daha çok uzatmadan ben biraz ürünleri tanıtayım...
ilk once optik okuyucuyu tanıtamak ıstıyorum bı kacta resım eklıyecem ıncelıye bılmenız ıcın..

Neden Optijet Optik Okuyucu

* NEDEN OPTİJET Optik Okuyucuları
* %100 YERLİ Üretim,
* Üretiminde 15 Yıllık bilgi birikimi ve deneyim,
* İki Yıl boyunca bire bir ÜRETİCİ FİRMA Garantisi,
* Yedek Parça sorunu olmayan tek Optik Okuyucu,
* Deneyimli kadrolarıyla satış sonrası sınırsız ve tam destek veren,
* Teknik Desteği 7 gün 24 saat anlayışıyla sürdüren,
* Türkiye de Üç Temel desteği (Optik Okuyucu üretimi,Optik form Üretimi ve Otomasyon ) verebilen ve aracısız uygulayabilen TEK ÇÖZÜM ADRESİ
* %100 kullanıcı dostu optik okuyucu
* sorun değil, çözüm üreten firma deneyim ve profili
* türkçe yazılım ile kolay ve sorunsuz kullanım
* 500 e yakın referanslarıyla
* optik okuyucudan memnun kalınmazsa 30 gün içerisinde geri iade almayı taahhüt edebilen tek çözüm firma
* bu sistemle türkiye de her yıl 1.000.000. öğrenciye ulaşan il milli eğitim sınav organizasyonlarını deneyimli kadrosuyla sorunsuz teslim eden firma vizyonu
* teknopark ta tüm gelişmeleri takip eden ve yeniliklere açık firma vizyonu

Optijet Optik Okuyucu Teknik Özellikleri

* Dünya standardındaki her türlü optik formu okuyabilme.
    * Windows ortamında her türlü optik formu tanımlayabilme.
    * Okumaya en alttaki optik formdan başladığı için optikler okunma sırasında olur.
    * Okuma hassasiyeti 0 - 255 Gri Tonlama ve okuma hızı 5500 form/saat.
    * Hatalı optik formları tespit edebilme özelliği.
    * Kağıt geçiş yollarının çok kolay temizlenebilmesi.
    * Çift kağıt almasını engelleyen sensörlü elektronik sistem ve mekanik sistem
    * 1 satırdan 150 satıra kadar optik form okuyabilme özelliği.
    * Kağıt besleme ünitesine form alma kapasitesi 150 adet 110gr/m2 formdur.
    * Çıkış tepsisinin form biriktirme kapasitesi 500 adet 110/gr/m2 formdur.
    * Kurşun kalem ve siyah ispirtolu kalemle işaretleme yapılabilir.
    * Optik okuyucu USB 2.0 bağlantısı ile hızlı çalışabilir.
    * Kullanıcıyı bilgilendimek amaçlı 16 x 2 LCD display özelliği vardır.
    * Kağıt sayma modu
    * Meydana gelen hatalarda hata mesajları vererek kullanıcıyı uyarma

Tamamen yerli ürtetimdir türkiyde üretilmektedir üretiminde görev almaktayım en kucuk sorununuzda kolay muhatap olacak kısı bulma avantajı teknık destegı fazla masraf ucret gerektirmeyen bi cihazdır kullanımı oldukca basıt ve kolaydır.

Çevrimdışı sukru38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ölçme Degerlendirme Sistemleri Optik Okuyucular
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2011, 11:16:03 ÖÖ »
Dijider = Ölcme degerlendırme Programı

Optik okuyucu ile veya harıcı olarakta kullana bılecegınız dershane otomasyon programı dijider tanıtacagım sımdıde bu program bi ölçme degerlendirme sistemi için gerekli ne varsa hepsını ıcınde barındırmaktadır program dijiderdir şimdide bunu tanıtmaya calısacagım size...

Programdan bi kac görüntüler tamamen program türkçedir ve kolay kullanımı vardır resimlerdede bunu gre biliyorsunuz..

Program tamamen sirketimize aitir ve şirket yetkilimizin yazdıgı bi programdır.Dijider ne işe yarar dijider optik okuyuculardan okunmus DAT dosyalarını cekıp degerlendıre bılırsınız rapor olrak cok sayıda rapor barındırmaktadır aklınıza gele bilecek her türlü raporlar vardır demek ıstıyene bir demosunu gonderme imkanımız vardır aklınıza takılanları sormak ısedıklerınızı Pm yada meil ata bilirsiniz daha acıklayıcı anlatıp tanıtımını yapa bilirim.

Çevrimdışı sukru38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2011, 11:16:17 ÖÖ »
Andesis = Anlık Degerlendirme Sistemi

şidmide size andesis anlık degerlendirme sistemimizi anlatmaya calısacagım bi kaç resim eklıyecem ürünü tanımak amacıyla..

Andesis Nedir       Andesis (Anlik Değerlendirme Sistemi) Adında OPTİJET - ARGE Tarafından ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Teknoloji Gelistirme Merkezinde Üretilen Optik Okuyucu ve Ölçme Değerlendirme Yazılımıdır.
Kullanım Amacı    Eğitim ve Öğretim Faaliyetleri Olan Her Sınıfın Temel İhtiyaçları Arasındadır. Çokdan Seçmeli 40 Soruluk Hertürlü Testin Değerlendirmesi ve Puanlamasını Yapabilmektedir.

Kullanım Şekli    Matbaalarda Basılmış Özel Optik Forma İhtiyaç Yoktur Kullandıgı Optik Formları Hertürlü Yazıcı veya Fotokopi Makinesi ile Hertürlü Kağıda Çogaltabilirsiniz.

Kullanılan Malzeme    Geridönüşümlü Çevre Dostu Kırılmaya Dayanıklı Sınıf Ortamına Uygun Malzemelerden Yapılmıştır.

Okuma Hızı    Kullanıcın Besleme Hızına Bağlı Olarak Bir saniye/Form okuma ve Değerlendirme Hızına Sahiptir .

Donanım Gereksinimi    Hertürlü İşletim Sistemi ve Bilgisayara Kolaylıkla Kurulup Çalıştırılabilir.

Raporlama Şekli    Kullanıcı Tarafından Hertürlü Rapor Tanımlanabilindigi gibi Öğrenci Geçmiş Sınav
Karşılaştırmaları, Sınav Sonuç Karneleri , Soru Frekans Analizleri , Sınav Sonuç Listeleri Gibi Ayrıntılı Raporlar Alınabilir.

Not:Yazılımımızın yeni versiyonu cıkmıştır ılk versıyon sadece 40 soru Ktt yaparken yenı surumu 3,1 de artık SBS sınvaınıza yapmak mumkundur yakın bi zamanda ise Lys ygs yaklasık bır bucuk aya akdar eklenecektır ve artık bu sınvalarınızıda bu kucuk makınaada okuyup anında degerlendıre bıleceksınız

Bu urun nedır bu urun herhangı bı optık form ıhtıyacı yoktur yazıcıdan alacagınız formlarla sınav yapıp anında sanıyeler ıcınde kagıdı okuyup ogrencıye sonucu verebılıyorsunuz fıyatı gayet uygun bı ogretmenın sahsen alıp kullana bılecegı kadar ugun fıyat ve hızlı bı cozumdur ıstenıldıgı takdırde yıne Pm yada meil atarsanız daha acıklayıcı bı sekılde bılgı verebilirim bu sundugum urunler tamamen bıze sırketımıze aıtır.

Çevrimdışı sukru38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2011, 11:16:42 ÖÖ »
OTS =  Optijet Tarayıcı Sistemi

markası modelı ne olursa olsun belge tarıya bıldıgınız her tur cıhaz yanı tarayıcıları optık okuyucu olarak kullanmasına ımkan saglıyan bi programdır resımlerde ve linkini ekledıgım pdf dosyasında programı ınceleyıp vekullanımı hakkında detaylı bilgi ala bilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/106503289/8cf9c32/OTS_Tek.pdf.html

Çevrimdışı sukru38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Şubat 23, 2011, 11:16:58 ÖÖ »

Böyle bi tanıtım yaptım ama yasakmıdır forumda degılmıdır tam bılmıyordum yınede sıte yonetıcelırden ilk öncelıkle özür dilerim tanıtıgım urunler için detaylı bilgi alabılmek amacıyla Pm yada meil atabilirsiniz herseyden once türkiyede böyle bi şirketin boyle ürünlerin oldugunu tüm ögretmen ve yöneticilere bilgilendirmek ve tabiki ihtiyacı olan tüm kurum ve kuruluslara ögretmenlere elımızden geldigi kadar yardım ede bilmek ürünlerimizin içinde optik forum kodlama sınav merkezlere ıcın ınternet uzerınden sınav yayınlıya bılmelerı ıcın ayrı bı program modulu ve anket degerlendırmesı ıcınde elımızde bunların dısında bırde anketler ıcın programımız mevcut Ölçme ve degerlendirme hakkında  istek ve arzularınıza yanıt vere bilecek pozisyonda ve durumdayızdır.Umarım yararlı ve faydalı bir bilgi vermişimdir ilgilenen tüm herkese şimdiden tşklermi sunarım aklınıza takılan her soru için istekleriniz için Pm yada mail atmanız yeterli olacaktır vakıt ayırıp okdugunuz için çok tşk ederim..

Çevrimdışı berkay314

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Kasım 26, 2016, 11:15:45 ÖS »
Akıllı Tarama Sistemini de tavsiye ederim. Çok daha gelişmiş bir sistem. İçinde hazır konu testleri ve denemeler mevcut. Ayrıca okutmuş olduğunuz bütün sınavlarınızın sonuçlarını velileriniz de görebiliyor. -www.atsis.net buradan inceleyebilirsiniz.
« Son Düzenleme: Aralık 03, 2016, 07:48:23 ÖS Gönderen: Yusuf »